We gebruiken cookies om je ervaring te verbeteren. Om aan de nieuwe e-Privacy richtlijn te voldoen, vragen we je om toestemming om cookies te plaatsen. Learn more.
Se Electronics guitaRF
€ 190,00
◼◼◼ Bestel nu en ontvang in ca 2 - 5 dagen
SKU
QRGUITARF
Se Electronics guitaRF
De sE Electronics guitaRF is een handig hulpmiddel voor gitaristen en geluidstechnici, zowel in de studio als op de bühne. Hij is waarschijnlijk een Reflexion Filter™, isolator, dubbele microfoonstandaard en fijne afstelling voor zowel een grootmembraan microfoon als een dynamische of kleinmembraan microfoon. Deze twee microfoons kunnen lineair ten opzichte van elkaar worden afgesteld voor een maximale impact. Door de guitaRF voor een gitaarkabinet te plaatsen kan deze perfect worden uitversterkt en podium bleed worden aanbevolen tot een minimum. Het ontwerp van de gitaarRF is gebaseerd op het populaire RF-X-filter van sE Electronics. Het vierlaags filter is vloeibaar uit een composiet scherm met een wollen laag, een luchtspleetlaag en aan de binnenkant een akoestisch schuimlaag. De guitaRF heeft ook een geïntegreerd gat met een rubberen grip die vaak elke dynamische of kleine membraanmicrofoon stevig op ziojn polek houdt. De houder van het grootmembraan of lintmicrofoon is verstelbaar in drie assen, verticaal, de diepte en de hoek. Zodoende is de perfecte plek voor elke microfoon om te realiseren. De armhoogte van de dubbele standaard is ook in hoogte te verstellen. Tevens is het filter ook op ieder ander statief te plaatsen. Hierdoor is ook een kickdrum van hi-hat te isoleren en wordt het mixen van een liveshow gemakkelijker.
Se Electronics guitaRF
- Een Reflexion Filter™, een isolator, een dubbele microfoonstandaard en nauwkeurige positioneringshardware voor zowel uw favoriete condensator- of ribbonmicrofoon met groot membraan als een dynamische microfoon of microfoon met kleine capsule.
- Alles in één apparaat, met de mogelijkheid om de twee capsules perfect fase-uit te lijnen voor maximale impact.
- De bevestigingshardware voor de condensator-/ribbonmicrofoon is verstelbaar in drie assen: verticaal, diepte en lateraal.
- De gehele filter- en microfooncombinatie kan ook omhoog en omlaag worden bewogen om deze precies boven de perfecte plek op de luidsprekerconus te positioneren.
- De filter kan van de basis worden verwijderd en op elke microfoonstandaard worden gemonteerd voor volledige flexibiliteit.
- Een akoestisch filterontwerp met vier lagen, bestaande uit een buitenste composietpaneel, een laag akoestische wol, een luchtspleet voor betere laagfrequentie-isolatie en een binnenste laag akoestisch schuim.
- Geïntegreerde doorvoeropening met een rubberen grip die vrijwel elke dynamische microfoon of microfoon met kleine capsule stevig vasthoudt.
- microfoon op de markt
- Er wordt ook een dubbele kabelclip meegeleverd die aan de achterkant van het filter kan worden bevestigd
| Conditie | Nieuw |
|---|---|
| Fabrikant | sE Electronics |
Schrijf je eigen review
0
% response rate, 0
-mins response time
We vonden andere producten die je misschien leuk vindt!
-
Se Electronics DynaCaster DCM3€ 95,00
